Listwy przyłączeniowe

OFERTA

Listwa przyłączeniowa występuje także pod nazwami listwa pneumatyczna lub rozdzielacz pneumatyczny. To istotny element każdej instalacji służącej do dystrybucji sprężonego powietrza, który pozwala na rozdzielenie medium na kilka przyłączy. Zastosowanie listwy przyłączeniowej to skuteczny sposób na zmniejszenie liczby przewodów, złączek i innego osprzętu. Umożliwia także uproszczenie całej instalacji, a co za tym idzie, ułatwia konserwację.

Listwa pneumatyczna przyłaczeniowa RC Listwa pneumatyczna przyłaczeniowa RC
Cena: 31,86 zł (netto: 25,90 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Listwa pneumatyczna z szybkozłączkami Listwa pneumatyczna z szybkozłączkami
Producent: Martech
Cena: 116,00 zł (netto: 94,31 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Listwa przyłaczeniowa 4-krotna ACFR4 Listwa przyłaczeniowa 4-krotna ACFR4
Cena: 29,52 zł (netto: 24,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

Oferowane przez naszą firmę rozdzielacze to między innymi wysokiej klasy produkty firmy Airwork. Dzięki wykonaniu tych elementów armatury pneumatycznej z aluminium wysokiej jakości listwy są trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Dostępne są z różnymi rozmiarami przyłączy od ⅛” do ½” oraz z metrycznym gwintem M5.

Zastosowanie listwy do złączki pneumatycznej

Gwintowane przyłącza w listwach umożliwiają łatwe podłączenie złączek pneumatycznych, które gwarantują szczelne połączenie z przewodami instalacji sprężonego powietrza. Złączki z przyłączem gwintowanym po jednej stronie i złączem wtykowym po drugiej umożliwiają łatwy i szybki montaż całej instalacji. Działanie złączki wtykowej polega na zaciśnięciu wewnętrznych chwytaków złączki na całym obwodzie wciśniętego do złączki przewodu pneumatycznego. Przesunięcie pierścienia złączki powoduje zwolnienie zaciśnięcia chwytaków i możliwość demontażu węża. Połączenie listwy przyłączeniowej z takimi szybkozłączkami, pozwala także na łatwe modyfikacje całej instalacji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl