OFERTA
Nowa seria siłowników pneumatycznych ISO15552

Nowa seria siłowników ISO15552

Miło nam poinformować, iż jesteśmy pierwszym na świecie dystrybutorem producenta Airwork który zaczął montować nową serię siłowników pneumatycznych zgodnych z normą ISO15552.

Serie ISO 15552 CF oraz CG reprezentują nową generację siłowników ISO, które dzięki zastosowaniu innowacyjnych materiałów oraz najnowocześniejszej filozofii konstrukcyjnej stawiają je na szczycie kategorii.

 

Siłowniki pneumatyczne ISO15552

 

 

Wygląd

Nowy kształt pokrywy przedniej i pokrywy tylnej siłownika nadają mu liniowy, opływowy wygląd

 

Tłok

Tłok jest sercem siłownika, który poddawany intensywnej pracy musi zapewnić stałą i trwałą precyzję w każdych warunkach. Dlatego zaprojektowano go tak aby był w całości wykonany z aluminium, a specjalna opaska prowadząca gwarantuje niezniszczalność i precyzję działania nawet po latach intensywnego użytkowania i przy dużych wahaniach temperatury  

 

Ruch

  Tulejka prowadząca wykonana jest ze specjalnego rodzaju brązu, zaprojektowanego specjalnie do liniowego ruchu przy dużych obciążeniach. Gwarantuje to znacznie lepsze osiągi niż klasyczna tuleja wykonana ze spiekanego brązu.

 

MFS System

Jest to pierwszy siłownik wyposażony w system MFS (Multi Function System), który oferuje trzy korzyści: redukcję hałasu uderzenia tłoka, doskonałe centrowanie profilu aluminiowego podczas montażu,  100% uszczelnienie pomiędzy tuleją a pokrywą siłownika.  

 

 Na każde warunki

  Szeroki wybór pomiędzy sześcioma typami standardowych uszczelek tłoczyska, aby spełnić wszystkie potrzeby w zależności od funkcji, temperatury, stopnia czystości środowiska pracy.

 

CF lub CG

Specjalna konstrukcja pokryw siłownika pozwala na montaż dwóch rodzajów siłowników w zależności od potrzeb klienta, przy zachowaniu tych samym elementów wewnętrznych

Seria CF z wytłaczanym profilem z rowkami pod czujnik

Seria CG z aluminiową tuleją i prętami ściągającymi

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl