OFERTA
Siłownik pneumatyczny z prowadnicą serii CC
Siłownik z prowadnicą

Siłownik pneumatyczny z prowadnicą seria CC

Siłowniki z prowadnicami serii CC włoskiego producenta Airwork zostały zaprojektowane według najwyższych standardów. Ten pneumatyczny siłownik liniowy z prowadnicą oferuje bardzo wysoką wytrzymałość w połączeniu z małymi gabarytami.

czytaj całość »
Jaki elektrozawór wybrać? - do czego służy, jak wybrać właściwy?
Elektrozawór megnetyczny

Jaki elektrozawór wybrać?

Dobór właściwego elektrozaworu do konkretnej aplikacji możliwy jest po ustaleniu kilku niezbędnych danych. Najbardziej istotną informację jest rodzaj medium płynące przez zawór oraz jego parametry. W przepadku agresywnego czynnika roboczego, np chemikalia, powinniśmy znać jego agresywność.

 

czytaj całość »
Jaki siłownik pneumatyczny wybrać?

 

Siłownik pneumatyczny

Jaki siłownik pneumatyczny wybrać?

Rozpoczynając przygodę z dziedziną jaką jest pneumatyka, każdy staje przed dylematem jaki siłownik pneumatyczny wybrać aby właściwie spełniał swoje zadanie.

czytaj całość »
Złącza obrotowe FILTON

 

 

Złącza obrotowe Filton są samodzielnymi i samonośnymi uszczelnieniami obrotowymi stosowanymi w przesyle rozmaitych mediów, jak np. para wodna, woda, powietrze lub olej, pomiędzy stacjonarnym źródłem a obracającym się urządzeniem.

czytaj całość »
Funkcjonalne węże odciągowe - przeznaczone dla przemysłu drzewnego
Wąż odciąg

Węże odciągowe przeznaczone dla przemysłu drzewnego mają za zadanie odprowadzenie trocin, pyłów i wiórów powstałych w wyniku obróbki drewna. W procesie przetwórstwa drewna, czy w tartaku czy podczas produkcji mebli należy odsysać pył drzewny. Do wymienionych zastosować zaleca się węże poliuretanowe antystatyczne, potoczenie zwane węże spiro.

czytaj całość »
Szkolenie - pneumatyka 2019

Szkolenie - pneumatyka 2019

W dniach 8-10 lipiec 2019 w centrum szkoleń inżynierskich EMT-SYSTEM w Gliwicach odbyliśmy szkolenie z zakresu pneumatyki przemysłowej

 

czytaj całość »
Nowy model przygotowania sprężonego powietrza

Nowy model - stacja przygotowania sprężonego powietrza

Nowy model zespołu przygotowania sprężonego powietrza,  wyższa jakość dzięki użytym materiałom i technologii. Co więcej, każda  sztuka jest w 100% testowana przed wysyłką do klienta.

 

czytaj całość »
Siłownik pneumatyczny z metalowym zgarniaczem

Siłownik pneumatyczny z metalowym zgarniaczem

Wprowadzony do oferty siłownik z metalowym zgarniaczem pozwala w 100% oczyścić tłoczysko siłownika z silnych zabrudzeń, takich jak błoto, cement, lód itd. Idealnie sprawdza się w trudnych warunkach pracy, w betoniarniach, cementowniach, niskich temperaturach. Metalowy zgarniacz jest w stanie oczyścić tłoczysko siłownika ze wszelkich zabrudzenie przywracając jego normalną funkcjonalność.

 

czytaj całość »
Nowość złączki pneumatycze serii Black

Nowa seria złączek pneumatycznych black

Nowa seria złączek pneumatycznych wykonanych z technopolimeru o nowoczesnym czarnym designie, nie wymagająca użycia żadnych narzędzi do ich połączenia oraz rozłączenia z przewodami pneumatycznymi.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl