Zawory kulowe hydrauliczne wysokociśnieniowe 500 bar

OFERTA

Zawory kulowe hydrauliczne wysokociśnieniowe 500 bar, które oferujemy w naszym sklepie internetowym Martech-Pneumatyka to produkty charakteryzujące się najwyższą jakością materiałów zastosowanych do ich produkcji. Dostępne są na zamówienie z krótkim terminem realizacji wynoszącym do maksymalnie 5 dni. Cechują się dużą precyzją wykonania. Wszystko to sprawia, że te zawory kulowe są w stanie sprostać bardzo wymagającym warunkom pracy, jakimi jest wysokie ciśnienie robocze wynoszące do 500 bar.

Zawór kulowy wysokociśnieniowy 500 bar stal ocynkowana Zawór kulowy wysokociśnieniowy 500 bar stal ocynkowana
Cena: 122,88 zł (netto: 99,90 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Zawór kulowy na wysokie ciśnienie INOX 500 bar Zawór kulowy na wysokie ciśnienie INOX 500 bar
Cena: 708,48 zł (netto: 576,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

Posiadamy w ofercie zawory wysokociśnieniowe ze stali ocynkowanej i nierdzewnej

Zawory kulowe wysokociśnieniowe co do zasady działania nie różnią się od swoich „klasycznych” odpowiedników. Są to zawory odcinające, które kontrolują przepływ medium za pomocą obrotowej kuli z wydrążonym otworem. Jej obrót o 90° powoduje zamknięcie lub otwarcie przepływu. Zawory kulowe charakteryzują się długą żywotnością i zapewniają niezawodne uszczelnienie przez cały okres eksploatacji, nawet wtedy gdy zawór jest nieużywany przez dłuższy czas.

Oferowane przez nas zawory hydrauliczne wysokociśnieniowe to modele z ręcznym sterowaniem, które odbywa się za pomocą wygodnej dźwigni. Odznaczają się masywnym korpusem, który zapewnia niezbędną wytrzymałość na wysokie ciśnienie. Korpus może być wykonany z odpornej stali ocynkowanej lub ze stali nierdzewnej w gatunku 1.4571, która to między innymi dzięki dodatkowi tytanu charakteryzuje się jeszcze lepszymi właściwościami mechanicznymi niż na przykład stal 1.4404. Wszystko to przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej odporności na korozję.

Zawory kulowe hydrauliczne wysokociśnieniowe 500 bar - zastosowania

Zawory kulowe hydrauliczne wysokociśnieniowe 500 bar znajdują zastosowanie w takich urządzeniach jak myjki, rozpieraki czy nożyce hydrauliczne wykorzystywane, chociażby przez służby ratunkowe. Znajdziemy je także w różnych podnośnikach i dźwigach (dla motoryzacji, budownictwa, itp.). Wykorzystywane są w instalacjach w takich branżach jak gazownictwo, przemysł stoczniowy, przemysł naftowy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl