Zawory kulowe sterowane elektrycznie

OFERTA

Zawory kulowe sterowane elektrycznie

Zawory kulowe z siłownikiem elektrycznym to rozwiązania stosowane w zakładach przemysłowych, wszędzie tam gdzie inne napędy nie spełniają swojej roli. Zawory sterowane elektrycznie to standardowy zawór kulowy wspomagany elektryką.

Zawór kulowy nierdzewny z napędem elektrycznym Zawór kulowy nierdzewny z napędem elektrycznym
Producent: Martech
Cena: 1 833,36 zł (netto: 1 490,54 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Zawór kulowy trójdrożny sterowany elektrycznie z siłownikiem elektrycznym Zawór kulowy trójdrożny sterowany elektrycznie z siłownikiem elektrycznym
Producent: Martech
Cena: 1 954,50 zł (netto: 1 589,02 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Zawór kołnierzowy sterowany elektrycznie z siłownikiem elektrycznym Zawór kołnierzowy sterowany elektrycznie z siłownikiem elektrycznym
Producent: Martech
Cena: 2 049,67 zł (netto: 1 666,40 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

Zawór kulowy

Zawory kulowe ręczne odpowiedzialną są za odcięcie przepływu czynnika roboczego. Zawór kulowy najczęściej jest sterowany dźwignią lub motylkiem. Przepływ następuje wtedy, gdy pozycja dźwigni zaworu ułożona jest równolegle do jego korpusu. Zawory kulowe produkowane są w szeroki zakresie średnic do 1/8" do 2.1/2" z gwintem wewnętrznym, zewnętrznym lub wewnętrzno - zewnętrznym.

Zawory kulowe zwane są również jako zawory odcinające. Mają za zadanie jedynie odciąć przepływ czynnika roboczego. Zawory odcinające nie są wyposażone w możliwość zwiększania lub zmniejszania wielkości strumienia przepływu. Taką rolę pełnią zawory dławiące lub dławiąco zwrotny. 

Ponadto w ofercie posiadamy:

zawory kulowe ręczne z mosiądzu oraz nierdzewne, zawór kulkowy, zawór dwudrogowy oraz zawór trzydrogowy, zawory z siłownikiem (napędem) pneumatycznym, zawór odcinający kulowe sterowane pneumatycznie, zawory wysokociśnieniowe hydrauliczne 500 bar, zawór kulowy z blokadą na kłódkę. Zawory gwintowane jak i zawory do wspawania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl